Recruiter Family, agenție de recrutare autorizată de catre ITM Mureș este în căutare de Electricieni / Electricieni industriali pentru angajare în Germania.

Responsabilități

۝ Montajul sistemelor de comutare, distribuție și control
۝ Instalarea electrică a mașinilor și componentelor
۝ Construcția și cablarea distribuțiilor de joasă tensiune
۝ Montarea și dezasamblarea dispozitivelor de câmp și a aparatelor de distribuție
۝ Instalarea și conectarea cablurilor
۝ Construcția panourilor de comandă
۝ Realizarea conexiunilor prin cablu și prize pentru secțiunile transversale
۝ Testarea electrică a componentelor și echipamentelor
۝ Instalarea și punerea în funcțiune a sistemelor de iluminat
۝ Instalații generale ale locuințelor și clădirilor

Cerințe

۝ Experiență de minim 3 ani ca și electrician / electrician industrial
۝ Limba GERMANĂ la nivel începător sau ENGLEZĂ la nivel avansat
۝ Experiență în domeniul instalațiilor electrice
۝ Spirit de echipă dar și capacitate de muncă individuală
۝ Mașină proprie

Beneficii

۝ Salariu de € 14,- / oră, brut ( înainte de taxe ), se garantează minim 35 ore pe săptămănă și maxim 50.
۝ Cazarea și transportul asigurate de către angajator
۝ Cazarea este modernă, fiecare angajat stă singur în cameră cu toate utilitățile incluse și plătite.
۝ Contract pe perioadă nedeterminată
۝ Certificatele și training-ul este plătit de către angajator

Se lucrează 5 zile pe săptămănă ceea ce rezultă într-un salariu de aproximativ € 2200,- / net / lună la 160 – 200 ore.

Vă așteptăm CV-ul la adresa de mail
stefan@recruiterfamily.ro, mențiunea “electricieni” sau să ne contactați la numărul de telefon 0040 740 190 500 sau 0040 743 553 661

Vă mulțumim și vă dorim succes!

Contactează-ne !