Căutăm Operatori CNC pentru Franța (Saint-Dizier) !

Lăsați doar numărul de telefon și vă sunăm noi!

§ Responsabilități
• Se lucrează pe mașini cu comanda MAZAK.
• Compania produce diferite tipuri de piese pentru domeniul AUTO (general)
• Mici modificări în programul de lucru, în special la piesele mari.
• Dacă angajații pot face programare e un beneficiu, nu e obligatoriu.
• Producerea diferitelor componente metalice.

§ Cerințe
Se cere experiență și cunoștințe pe strung și/sau freză CNC.
• Limba engleză sau franceză la nivel conversațional.
• Cunoștințe operare pe mașini cu comanda numerica.
• Experiență în domeniul tehnic.
• Se cere și se oferă seriozitate, ambiție și perseverență.

§ Beneficii
• salariu de 60,- EUR NET / 8 ore ( după taxe).
• salariul creste la 70,- EUR NET / 8 ore după prima lună de muncă.
• 10,- EUR NET / ore suplimentare.
• cazarea plătita de către angajator – condiții moderne, singuri în camera, totul gratuit, inclusiv utilitățile.
• transportul până la locul de muncă plătit de angajator.
• asigurare medicală plătita de angajator.
• echipamentul și uneltele sunt oferite de angajator.
• contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
• se garantează minim 40 ore pe săptămână cu posibilitate de a face ore suplimentare.
• se oferă training la locul de muncă.
• transportul până în Franța este rambursat în după prima săptămână de muncă.

Se lucrează în echipe iar acestea sunt formate și din alți români.
Vă așteptăm CV-ul la adresa de mail stefan@recruiterfamily.ro , mențiunea “operatori CNC” sau să ne contactați la numerele de telefon 0040 740 190 500, 0040 743 553 661 sau 0040 743 553 667

Vă mulțumim și vă dorim succes!

Contactează-ne !